Program Rossnę Junior! „Czyściochowe Przedszkole”

Drodzy Rodzice !
 Program i Konkurs „Czyściochowe Przedszkole” Rossnę! Junior – ROSSMANN działają dalej.
W związku z zamknięciem przedszkola, zachęcamy do korzystania z przygotowanych materiałów do wspólnej nauki z dzieckiem w domu.
Zdjęcia z wykonanych zadań,  prac plastycznych ( nie przedstawiających wizerunku dzieci ani innych osób trzecich), prosimy wysyłać na portal społecznościowy Facebook na profil naszego przedszkola w wiadomości prywatnej.
Wykonane pracę wezmą udział w II turze konkursu „Czyściochowe Przedszkole” Rossnę! Junior, organizowanym przez firmę Rossmann.
Na pracę czekamy do 24 marca. 

 

 

 „Czyściochowe Przedszkole”

Program Rossnę Junior!

Nasze Przedszkole bierze udział w programie edukacyjnym Czyściochowe Przedszkole.

W ramach programu Rossne Junior! organizowany jest konkurs – co miesiąc mamy szansę wygrać kartę podarunkowa w wysokości 500 zł do drogerii Rossmann, umożliwiającą zakup produktów higienicznych dla naszego przedszkola.  Co miesiąc publikować będziemy prace plastyczne jednej z grup przedszkolnych, na które możnaoddawać głosy.  Każde przedszkole ma szansę na wygraną aż cztery razy – w każdym miesiącu trwania konkursu, a wygrywa co miesiąc aż 100 placówek.

Zasady głosowania:

  • głosować w konkursie mogą uczestnicy programu Rossnę Junior! (Wystarczy dołączyć do Klubu Rossmann w aplikacji Roosman PL i dołączyć do programu Rossnę Junior!)
  • codziennie oddajemy jeden głos
  • głosowanie trwa od 2.03.2020-30.06.2020

Tu głosujemy na prace naszych dzieci.